Cadeaupakket Zo lief – hartjeszeep met luffa zeepbakje

Model: Zo lief | Merk: Vin d'Oc Puur Natuur
€5,25

Puur natuur, puur eerlijk. Handgeselecteerd. Zonder gedoe.

5
Levertijd: 1-2 werkdagen

✓ Veilig betalen — iDEAL, creditcard of achteraf met Klarna
   
✓ Elke bestelling met zorg ingepakt
✓ Vanaf nu: spaar Puur Punten bij elke aankoop
✓ Vragen? Wij zijn gewoon bereikbaar — bel of mail ons

Scroll voor meer details ↓

Omschrijving

Een klein cadeau met een hart

Soms hoeft een cadeau niet groot te zijn om echt lief te zijn. Zo lief is een klein pakketje met een hartvormig zeepje en een natuurlijk zeepbakje van luffa. Het ziet er schattig uit, het is meteen bruikbaar en het is betaalbaar genoeg om vaker te geven: als bedankje, als kleine verrassing of om iemand te laten weten dat je aan hem of haar denkt.

Wat zit er in het pakket?

  • Zeepje in hartvorm (40 gram): een leuk figuurzeepje van 5 × 5 cm en 2,5 cm dik, in de kleur van jouw keuze: wit, roze of blauw.
  • Anaé luffa zeepbakje (rond): gemaakt van 100% natuurlijke luffa. Het bakje laat water weglopen en de zeep drogen, zodat je zeep langer meegaat.

Het zeepje

Het hartje is een kleine zeep om te gebruiken of om neer te leggen als decoratie in de badkamer of het toilet. Het past in elke hand en is mooi als aandenken of als extraatje bij een groter cadeau. Kies de kleur die het best bij de ontvanger past.

Het luffa zeepbakje

Een zeep die in water blijft liggen, lost sneller op en wordt zompig. Luffa zorgt dat het overtollige water wegloopt en dat de zeep kan drogen. Zo blijft hij langer goed en heb je minder zeepresten. Luffa is een natuurlijk materiaal, biologisch afbreekbaar en een plasticvrij alternatief voor een gewoon zeepbakje. Het ronde model past bij elke badkamer of wastafel.

Waarom dit een goed cadeau is

  • Klein, lief en direct bruikbaar
  • Een leuke combinatie van zeep en zeepbakje
  • Plasticvrij zeepbakje van natuurlijk materiaal
  • Je kiest zelf de kleur van het hartje
  • Handig als bedankje, Valentijnscadeautje, gastgeschenk of extraatje in een groter pakket

Tip voor gebruik

Leg het zeepje op het luffa zeepbakje en laat het tussen gebruik goed drogen. Plaats het bakje op een plek waar water kan wegvloeien. Zo gaat het zeepje langer mee en blijft het mooi.

0 review(s)

Let op: HTML-code wordt niet opgeslagen!
Slecht Goed